„Projekt Grechuta”

2. maja 2014, godz. 19:00, Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej

2 maja w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej odbędzie się niezwykły koncert! Zespół PLATEAU zagra materiał ze swojej czwartej płyty „Projekt Grechuta” w nowych, akustycznych i nastrojowych wersjach. Publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w koncercie, który widzieli już widzowie ponad 150 miast- w Polsce, USA i Kanadzie.

„Projekt Grechuta” to fenomen na polskiej scenie muzycznej- trasa koncertowa promująca ten album trwa od 2011 roku, ale występy cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że trasa kontynuowana jest już trzeci rok. „Projekt Grechuta Akustycznie” to nastrojowa i kameralna odsłona tej trasy. Ale to przede wszystkim trwająca półtorej godziny magiczna podróż w świat poezji i muzyki Marka Grechuty. Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów tego artysty („Dni, których nie znamy”, „Niepewność”, „Będziesz moją Panią”), jak i utworów równie pięknych choć mniej znanych. Piosenki zostaną zagranie w nowych, często zaskakujących aranżacjach znanych z czwartego albumu wołomińskiej formacji PLATEAU.

Patronat honorowy nad „Projektem Grechuta” objęła wdowa po Artyście- pani Danuta Grechuta. Muzycy na scenie sięgają nie tylko po tradycyjne instrumentarium, ale również do grania używają piły do drewna, puszek do kawy czy cymbałek…

Bilety: 25 zł (do 1 maja) i 30 zł, do nabycia w GCKiE (Biblioteka, I piętro).
Informacje i rezerwacje biletów: tel: 722 145 996